Mednarodni eTwinning projekt SM@RT STUDENTS

Avtor: | 03.07.2024 | Nekategorizirano

V šolskem letu 2023/2024 je 1.a razred sodeloval v mednarodnem eTwinning projektu Sm@rt Students. Projekt se je izvajal pri urah angleščine z učiteljico Monika Jager in v OPB z učiteljico Barbaro Medvešek. Poleg naše šole so sodelovale tudi vrtci in osnovne šole iz Slovenije, Portugalske, Grčije in Turčije. Učenci so spoznali metodo 6 klobukov razmišljanja in Freinet Little Books, prebirali smo pravljice, reševali sobe pobega, igrali interaktivne igre, spoznali brailovo pisavo, znakovni jezik, spoznali različna spletna orodja … Imeli smo tudi pet srečanj preko videoklica, kjer so učenci izvajali različne dejavnosti. Poudarek je bil na sodelovalnem delu vseh držav, k pridobivanju novih znanj in razvijanju veščin, ki so pomagale pri razvijanju odnosov  vrstniki in sodelovanju.

Učenci so z veseljem sodelovali v projketnih aktivnosti, ki si jih lahko na spodnji povezavi tudi ogledate: https://www.canva.com/design/DAGJtr5fBhw/aaTPEs4ks5orM_MwxnyETQ/edit

Še nekaj povezav: