Pri dodatnemu pouku na razredni stopnji vsebine niso ozko specializirane, na predmetni stopnji pa se dodatni pouk izvaja pri slovenščini in angleščini ter matematiki. Namenjen je predvsem poglabljanju znanja oziroma pripravi na tekmovanja.
Dodatni pouk v letu 2023/24 poteka po sledečem urniku:
Priimek in ime | A URNIK | B URNIK |
---|---|---|
GAŠPARUT Alja | četrtek, predhodna ura | četrtek, predhodna ura |
DOLENC Ines | četrtek, predhodna ura | četrtek, predhodna ura |
ŽAGAR Monika | sreda, predhodna ura | / |
VOLKER Alja | sreda, predhodna ura | / |
PRELOGAR Mojca | četrtek, predhodna ura | / |
GROBLJAR VIDMAR Nina | četrtek, predhodna ura | / |
KOS Tatjana | sreda, predhodna ura | / |
KOVAČ Karmen | sreda, predhodna ura | / |
LESAR Melita | / | torek, predhodna ura |
PER Katja | četrtek, 6. šolska ura | / |
LAH Iva (SLJ 6. do 9. razred) |
četrtek, predhodna ura |
četrtek, predhodna ura |
MOKOTAR Marina (MAT 6. – 9. razred) |
ponedeljek, predhodna ura |
ponedeljek, predhodna ura |
PETELIN Petra (TJA 4. – 9. razred) |
torek, predhodna ura |
torek, predhodna ura |
STRMEC Saša (2., 3., 5. razred NIS) |
sreda, predhodna ura |
sreda, predhodna ura |
KLANČIŠAR Saša (6., 7. razred NIS) |
torek, predhodna ura |
torek, predhodna ura |
KOVAČ JERMAN Tanja (8., 9. razred NIS) |
petek, predhodna ura |
petek, predhodna ura |
Dopolnilni pouk je organiziran za učence od 1. do 5. razreda iz slovenščine in matematike; iz angleščine, slovenščine in matematike pa za učence od 6. do 9. razreda.
Dopolnilni pouk v letu 2023/24 poteka po sledečem urniku:
Priimek in ime | A URNIK | B URNIK |
---|---|---|
GAŠPARUT Alja | torek, predhodna ura | torek, predhodna ura |
DOLENC Ines | torek, predhodna ura | torek, predhodna ura |
ŽAGAR Monika | / | sreda, predhodna ura |
VOLKER Alja | / | sreda, predhodna ura |
PRELOGAR Mojca | / | četrtek, predhodna ura |
GROBLJAR VIDMAR Nina | / | četrtek, predhodna ura |
KOS Tatjana | / | ponedeljek, predhodna ura |
KOVAČ Karmen | / | ponedeljek, predhodna ura |
LESAR Melita | ponedeljek, predhodna ura | / |
PER Katja | / | ponedeljek, predhodna ura |
LAH Iva (SLJ 6. do 9. razred) |
sreda, predhodna ura |
sreda, predhodna ura |
MOKOTAR Marina (MAT 6., 7. razred) |
torek, predhodna ura |
torek, predhodna ura |
MOKOTAR Marina (MAT 8., 9. razred) |
sreda, predhodna ura |
sreda, predhodna ura |
PETELIN Petra (TJA 2. triada) |
četrtek, predhodna ura | četrtek, predhodna ura |
PETELIN Petra (TJA 3. triada) |
ponedeljek, predhodna ura | ponedeljek, predhodna ura |
STRMEC Leila (2., 3., 5. razred NIS) |
torek, predhodna ura | torek, predhodna ura |
JOŠT Rosana (6., 7. razred NIS) |
četrtek, predhodna ura | četrtek, predhodna ura |
KOVAČ JERMAN Tanja (8. in 9. razred NIS) |
torek, predhodna ura | torek, predhodna ura |