Odlične uvrstitve naših debaterjev

Avtor: | 24.01.2022 | Novice

V soboto, 22. januarja 2022, je potekal že četrti DEBATNI TURNIR med slovenskimi osnovnošolci. Tudi tokrat je turnir potekal online – na daljavo. Načrtovali smo, da bi se ga udeležile vse 4 ekipe, ki jih imamo na naši šoli, a na koncu smo uspeli sestaviti 2 ekipi: Cvetke marjetke (Hana Kek Kazić, Emma Kastelic in Loti Sovre) in Trije mušketirji (Ela Brina Sikili, Urh Pertinač Baš in Lara Hočevar).

Za večino naših debaterjev je bila to prva izkušnja sodelovanja na celodnevnem debatnem turnirju.

Tekmovalo je 18 ekip (od Murske Sobote do Šempetra pri Gorici) in naša ekipa Trije mušketirji je osvojila odlično 4. mesto.

Med debaterji začetniki sta Ela Brina Sikili in Urh Pertinač Baš osvojila 2. mesto, med vsemi debaterji (okoli 50), je v razvrstitvi posamičnih govorcev Lara Hočevar osvojila 5. mesto, Ela in Urh pa 6., kar je res super rezultat.

ISKRENE ČESTITKE!

Učenci izbirnega predmeta FILMSKA VZGOJA 2 so pripravili in posneli intervju z našo najboljšo ekipo na sobotnem debatnem turnirju.

Video posnetek si lahko ogledate tule: Trije mušketirji – INTERVJU.