Dodatni in dopolnilni pouk

Pri dodatnemu pouku na razredni stopnji vsebine niso ozko specializirane, na predmetni stopnji pa se dodatni pouk izvaja pri slovenščini in angleščini ter matematiki. Namenjen je predvsem poglabljanju znanja oziroma pripravi na tekmovanja.

Dodatni pouk v letu 2020/21 poteka po sledečem urniku:

Priimek in ime

A URNIK

B URNIK

VOLKER Alja

četrtek, predhodna ura

četrtek, predhodna ura

KOPRIVC Mojca

četrtek, predhodna ura

četrtek, predhodna ura

DOLENC Ines

torek, predhodna ura

torek, predhodna ura

ŽAGAR Monika

torek, predhodna ura

torek, predhodna ura

CEFERIN Edi

(MAJCEN Ivana)

torek, predhodna ura

torek, predhodna ura

GROBLJAR VIDMAR Nina

torek, predhodna ura

torek, predhodna ura

KOS Tatjana

 

sreda, predhodna ura

BEZGOVŠEK Zora

sreda, predhodna ura

 

LESAR Melita

 

četrtek, predhodna ura

PER Katja

četrtek, predhodna ura

 

PIŠEK Nataša

torek, predhodna ura

torek, predhodna ura

LINDIČ Vesna

četrtek, predhodna ura

četrtek, predhodna ura

STEPIŠNIK TURK Teja

torek, 7. šolska ura

ponedeljek, 7. šolska ura

KARMUZEL Saša

4. razred NIS: sreda, 5. šolska ura

6. razred NIS: torek, 5. šolska ura

9. razred NIS: četrtek, 6. šolska ura

4. razred NIS: sreda, 5. šolska ura

6. razred NIS: torek, 5. šolska ura

9. razred NIS: četrtek, 6. šolska ura

 

 

Dopolnilni pouk je organiziran za učence od 1. do 5. razreda iz slovenščine in matematike; iz angleščine, slovenščine in matematike pa za učence od 6. do 9. razreda. V letošnjem letu bomo izvajali tudi dopolnilni pouk iz fizike, saj zaznavamo, da imajo učenci pri tem predmetu težave.

Dopolnilni pouk v letu 2020/21 poteka po sledečem urniku:

Priimek in ime

A URNIK

B URNIK

VOLKER Alja

petek, predhodna ura

petek, predhodna ura

KOPRIVC Mojca

ponedeljek, predhodna ura

ponedeljek, predhodna ura

DOLENC Ines

sreda, predhodna ura

sreda, predhodna ura

ŽAGAR Monika

četrtek, predhodna ura

četrtek, predhodna ura

CEFERIN Edi

(MAJCEN Ivana)

sreda, predhodna ura

sreda, predhodna ura

GROBLJAR VIDMAR Nina

sreda, predhodna ura

sreda, predhodna ura

KOS Tatjana

sreda, predhodna ura

 

BEZGOVŠEK Zora

 

sreda, predhodna ura

LESAR Melita

četrtek, predhodna ura

 

PER Katja

 

četrtek, predhodna ura

PIŠEK Nataša

sreda, predhodna ura

ponedeljek, predhodna ura

sreda, predhodna ura

LINDIČ Vesna

torek, predhodna ura

ponedeljek, predhodna ura

torek, predhodna ura

STEPIŠNIK TURK Teja

ponedeljek, predhodna ura

ponedeljek, 7. ura

ponedeljek, predhodna ura 

 

KARMUZEL Saša

2. razred NIS: ponedeljek, 5. šolska ura

8. razred NIS: četrtek, 4. šolska ura

2. razred NIS: ponedeljek, 5. šolska ura

8. razred NIS: četrtek, 4. šolska ura

KLANČIŠAR Saša

7. razred NIS: ponedeljek, predhodna ura

7. razred NIS: ponedeljek, predhodna ura