Pozdravljeni,

naj spomnim: tisti, ki mi še niste poslali naloge – reportaža, to storite zdaj.

Danes si boste na šolski spletni strani pogledali šolski spletni časopis, ki pa še nima imena, tako da lahko sodelujete ali glasujete pri izbiri.

Povezava: http://www.os-toncke-cec.si/2020/04/21/1-stevilka-solskega-spletnega-casopisa/

Čeprav ste bili že pri slovenščini seznanjeni s tem časopisom, vas pri ŠNO ponovno vabim, da sodelujete s kakšnim prispevkom. (Če bo to besedilo, ga morate natipkati v Wordu, lahko ga pošljete tudi na moj naslov.)

Tule je še obvestilo knjižničark:
Dragi učenci!
V tem tednu bomo začeli zbirati prispevke za šolski spletni časopis. Vemo, da ste zelo ustvarjalni in da se vam tudi v tem času dogaja marsikaj zanimivega. Želimo pokukati k vam domov. Radi bi vas spoznali, izvedeli, kaj počnete, kako se kratkočasite … Vaši prispevki naj bodo VAŠI – torej različni. Povezani so lahko z družino, prijatelji, hišnimi ljubljenčki, učenjem na daljavo, kratkočasenjem, zabavnimi igrami, razmišljanjem … Lahko nam pišete, rišete, fotografirate … Skratka vsakega vašega prispevka bova veseli.

Ali ima kdo kakšno idejo za naslov?

Prispevke lahko pošljete vaši učiteljici slovenščine ali „direktno“ v šolsko knjižnico (knjiznica.ostc@gmail.com).
Se že veseliva vaših „umetnij“.
                                               vaši knjižničarki Urša in Marjana
Želim vam veliko ustvarjalnega navdiha in lepe prvomajske počitnice.  😊
učiteljica Nataša